top of page

 Жінкомобіль   їде до вас 

IMG_1247.HEIC
IMG_1167.JPG

Від ідеї до реалізації

Між днем, коли ми прийняли рішення поставити на колеса перший лікувально-діагностичний кабінет для жінок, до першого прийому - пройшло півроку. Весь цей час ми не тільки шукали, збирали, купували, ремонтували, устатковували та фарбували сам Жінкомобіль, ми паралельно не полишали допомогу лікарям ЗСУ з реанімобілями та ліками.

Ідея пересувного кабінету експертного класу одночасно й проста, й складна. Вона виникла у засновника Фундації акушера-гінеколога Сергія Бакшеєва під час волонтерських місій на деокуповані території, де найпроблематичнішим був саме огляд гінеколога, через відсутність належних умов.

На невеликій площі автівки ми мусили розмістити все, що буде потрібно лікарю та медичній сестрі для повноцінного прийому пацієнток. Одночасно треба було зробити цей простір привітним, гарним та дружнім до жінки. Наші основні пацієнтки – жінки, що були під окупацією або живуть в місцинах, де повноцінні огляди складають велику проблему. Така жінка приходить в Жінкомобіль не лише за медичною допомогою, а й за порадою та щирим спілкуванням з лікарем. 


Хоч в основі Жінкомобіля  - автівка швидкої допомоги, ми максимально відійшли візуально від тривожної медичної теми. Наш яскравий жіночий кабінет видно здалеку, тому люди часто використовують його як фотозону, а чоловіки з цікавістю зазирають всередину. 

590A8515.JPG

 Що ж всередині? 

Центральне місце Жінкомобіля займає вже відоме на всю Україну рожеве гінекологічне крісло! І перше, що ми бачимо на обличчях наших пацієнток – це посмішки!  Навколо крісла зосереджені надважливі медичні прилади для своєчасної та експертної діагностики: апарат УЗД, кольпоскоп, гістероскоп, апарат кардіомоніторингу тощо. Також лікар має змогу взяти всі потрібні аналізи.

Наші перші виїзди відбувалися по території Київщини. Це були тестові місії задля того, щоб чітко зрозуміти що саме має бути під руками лікарів, які поїдуть на Південь та Схід нашої країни. З кожним виїздом жінок на галявинках сіл та містечок збиралося все більше. І ми зрозуміли, що однієї автівки нам замало! Чималий відсоток пацієнток Жінкомобіля, нажаль, виходять з нього з невтішними новинами щодо стану власного здоров’я. Але наші лікарі та команда Фундації не покидають їх напризволяще, а завжди намагають скерувати подальший маршрут для ефективного лікування. 

FOR THE VICTORY

FOR THE VICTORY

Наші медичні місії

Наші медичні місії

Наші медичні місії

Наші медичні місії

Згодом Жінкомобіль почав курсувати по інших областям України, включаючи Харківську, Херсонську та Запорізьку області. І наразі до першого кабінета долучається другий Жінкомобіль, де окрім гінекологічного прийому, жінку зможе оглянути й маммолог, а також суміжні фахівці. 


Щоразу наша команда оглядає мінімум 20 жінок, що потребують допомоги. Різного віку, стану, статку... Але всі вони Українки, які мають відчувати, що про них піклуються!

 Про нас говорять 

 Нам потрібна   ваша допомога 

Наші Друзі та Партнери! 


Один виїзд жіночого кабінету коштує чимало, оскільки потребує витратних матеріалів, ліків, пального тощо. Окрім цього ми все ще збираємо на медичне устаткування другої автівки і просимо Вашої допомоги! 

Our jar

unnamed (4).jpg

Partners and Friends

logo8.jpg
logo9.jpg
Frame 69.jpg
bottom of page